Debit OÜ | Debit Koolitused OÜ

Debit OÜ on ettevõte, mis on spetsialiseerunud arvestusala teenuste osutamisele (sh. raamatupidamine ehk finantsarvestus, maksuarvestus, juhtimisarvestus, kuluarvestus ning koolitused selles valdkonnas). Olles asutatud juba 2011. aastal, oleme oma klientidele teenust osutades kogunud arvestatava kogemuste pagasi, et olla toeks kõigile Teie vajadustele seoses raamatupidamisega. Kõik selleks, et saaksite muretumalt keskenduda oma äri edendamisele. Koolitusi ja koolitusteenust pakume läbi tütarettevõtte Debit Koolitused OÜ.

Debit OÜ ja Debit Koolitused OÜ on esitanud majandustegevusteate Eesti Hariduse Infosüsteemis ning Debit Koolitused OÜ-le tasutud õppemaks on võimalik kanda tuludeklaratsioonil koolituskuludesse, et saada antud summalt tulumaksu tagastust (Tulumaksuseadus § 26).

Ettevõtte üheks osanikuks on Märt Murd. Märt on õppinud Tartu Ülikoolis ja omandanud sealt majanduse magistri ja õiguse bakalaureusekraadid vastavalt 2003 ja 2014. Märt on töötanud erinevatel ametikohtadel nii era kui avalikus sektoris, tegeledes alates 2005. aastast erinevate finantsanalüüsi, raamatupidamise, aruandluse ning juhtimisarvestuse teemadega. Märt võib kaasa rääkida erinevatel finantsplaneerimise, finants- ja juhtimisarvestuse teemadel ning teha nii pikemaajalist kui ka projektipõhist koostööd finantseksperdi, -konsultandi või -koolitajana. Märt omab kehtivat vanemraamatupidaja (tase 6) ja raamatupidaja (tase 5) kutsetunnistust ning täiskasvanute koolitaja, tase 5. kutsetunnistust. Märt jagab oma teadmisi lektorina muuhulgas ka Tallinna Majanduskoolis ja Täiskasvanute Koolituskeskuses, õpetades seal finantsarvestuse, juhtimisarvestuse ja finantsanalüüsi teemadel ning tabelarvutusprogrammide kasutamist.

Ettevõtte teiseks osanikuks on Rita Murd. Rita on õppinud EBS-s ja omandanud rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi. Ta on pikalt töötanud erinevatel ametikohtadel panganduses. Rita võib kaasa rääkida finantsalase dokumentatsiooni, raamatupidamiskannete õige ja õiglase kajastamise ning maksudeklaratsioonide teemadel. Rita on tegelenud alates 2010. aastast Debit OÜ ja tema klientide raamatupidamisega, on hiljuti täiendanud oma raamatupidamisalaseid teadmisi vanemraamatupidaja kutsetaseme koolitustel. Rita jagab oma teadmisi lektorina muuhulgas ka Tallinna Majanduskoolis, õpetades seal finants- ja maksuarvestuse teemadel ning raamatusprogrammide kasutamist.

Loe lähemalt meie teenustest, koolitustest või võta ühendust!